אטרקציות בסביבה

הצימרים שלנו נמצאים במיקום מרכזי ואסטרטגי, ממנו ניתן לצאת לטיולים, מוקדי תיירות, אטרקציות, מסעדות וכל מה רק תרצו. בין היתר, ניתן להגיע בקלות לחרמון (כמובן), לצאת לטיולי שטח (ג'יפים, טרקטורונים ועוד), רכיבה על סוסים, תיירות חקלאית, מוזיאונים, נחלים, טיפוס מצוקים ועוד ועוד… להלן מספר המלצות מרכזיות אך כמובן שאורחינו מוזמנים להתייעץ איתנו (מומלץ מראש) ולהיעזר בנו בכל הנוגע לתכנון החופשה המושלמת.

שמורת טבע תל דן 

מעיינות הדן ועיר מקראית בשמורת הטבע תל דן נובע נחל דן – הגדול והחשוב במקורות הירדן. שפע המים, שמקורם בשלגי החרמון הוא המקור להתפתחותה של אחת הערים הגדולות והעתיקות בישראל, העיר דן – נקודת ציון חשובה בגבולה הצפוני של ארץ ישראל.

הבניאס (נחל החרמון)

בבניאס נמצא המפל הגדול בישראל, מעל זרם המים השוצף כל ימות השנה נמתח שביל תלוי, ויש בה שרידים ייחודים של מורשת האדם

נחל שניר (החצבאני)

שמורת טבע נחל שניר (החצבאני) הוא הארוך במקורות הירדן. הנחל זורם כל ימות השנה, ולאורכו "יער גדות" מפותח של עצי דולב וקירות הבנויים מנטף נחלים.

השביל התלוי (בניאס)

השביל התלוי בנוי מפלדה ומרוצף בלוחות עץ, ואורכו כ-100 מ'. הודות לשביל זה אפשר לשמוע ולראות מקרוב את המים השוצפים, את צמחיית גדות הנחלים ואת המסלע המיוחד במינו.

אגמון החולה

אגם מלאכותי במרכז עמק החולה, וסביבו אתר תיירות המהווה מוקד צפרות בשל העופות הרבים הנקבצים בו, בעיקר עופות ימיים. מדי חורף מתמקמים באגמון אלפי עגורים.

אתר החרמון

במרחק של כ-25 דק' ממתחם הצימרים תוכלו למצוא את עצמכם גולשים באתר החרמון (בעונה) או נהנים מנופי הטבע ההררי במשך כל השנה. אגב, ניתן לראות את פסגות החרמון מחצר הצימרים

קטלוג האטרקציות של הגליל העליון להורדה ובחינם!

הצימרים ממוקמים בלב האטרקציות של הגליל העליון.
לכן הכנו לכם מסמך ברור ומסודר כדי שלא יהייה לכם רגע אחד משעמם!
רשימת אטרקציות מסודרת ובדוקה שתחסוך לכם הרבה זמן ותיצור לכם חופשה מושלמת

מדיניות ביטולים:

– החל ממועד ביצוע ההזמנה ועד 7 ימי עסקים טרם מועד האירוח: 5% או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם.

– החל מ-7 ימי עסקים טרם מועד האירוח ועד 2  ימי עסקים טרם מועד ההזמנה: 50% מסך ההזמנה.

– החל מ-2 ימי עסקים טרם מועד האירוח: 100% דמי ביטול.